Капелани Львова благословили великодні страви для військових

Традиційно, напередодні Великодніх свят, кожного року священники Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ освячують для наших захисників великодні страви. Цього року з дотриманням усіх відповідних карантинних та санітарних норм традиція не була порушена.

Так військові капелани о. Юрій Балух та о. Тарас Свищ освячували страви для курсантів та офіцерів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, а також у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ (на Яворівському полігоні). Також не оминули капелани військовослужбовців Національної гвардії України, зокрема, паски, крашанки та м’ясні страви у 2 Галицькій бригаді НГУ освятив отець-капелан Андрій Сіданич.

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог о. Мирон Горбовий освятив великодні частунки для захисників-пацієнтів та працівників лікувальної установи.

Понад сотню великодніх пасок капелани Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла відправили нашим захисникам на передову в зону проведення Операції Об’єднаних Сил.

Спільнота капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ висловили вдячність усім добродіям і людям доброї волі, за підтримки та молитви яких навіть у таких складних обставинах карантину, українські військові не залишилися без радості зустрічі з Воскреслим Спасителем.

kapelanstvo.info