Капелани Донецького екзархату привітали військових з Великоднем

Протягом Великодніх свят військовий капелан Донецького екзархату о. Михайло Ющишин відвідав військові частини, блокпости, що стоять вздовж східного кордону, та контрольно-пропускні пункти, де несуть службу українські військові.

Священик відправив Великодню Літургію, багато військовослужбовців приступило до Тайн сповіді та причастя. Командування частин з радістю вітало капелана, який завітав до них на свято та навідується протягом року.

Отець Михайло дякує Департаменту душпастирства силових структур України, а також парафіянам парафії Царя-Христа у Луганську, котрі зібрали продукти та кошти для закупівлі додаткової кількості пасх для військовослужбовців.

З пасхальним подарунком для військовослужбовців до с. Марківка приїхав також о. Онуфрій Репецький, ЧСВВ. Отець передав великодні почастунки, котрі зібрали парохіяни, а також закупив пасхи на кошти, що їх виділив Департамент.

Повідомив о. Михайло Ющишин