Капелани благословили військових, що відправилися в зону бойових дій

У день свята Богоявлення в одній з військових частин Тернополя відбувся захід, присвячений черговій ротації військовослужбовців ЗСУ у зону антитерористичних дій на схід нашої держави. Близько тридцяти військових за контрактом покинули військову частину, щоби виконати свій обов’язок перед державою – захищати її територіальну цілісність.

У цьому заході взяли участь всі військовослужбовці частини, начальник військової частини, за наказом якого солдати були вишикувані на стройовому майданчику, військові капелани, семінаристи, голова облдержадміністрації, представники влади, прес – служби та родичі військових, які відправлялись у зону АТО.

Розпочалось усе з вступного слова начальника, котрий висловив слова подяки та  дав певні вказівки майбутнім учасникам бойових дій на Східній Україні. Опісля священики прочитали молитву на благословення військових та окропили всіх присутніх освяченою Йорданською водою. Хочу зацитувати напутнє слово котре було дане  одним із військових капеланів: «Не втрачайте віру, плекайте надію, збережіть любов».

Після окроплення свяченою водою військовим була дана можливість підійти до своїх близьких. Тоді військовослужбовці розмістились у військовий транспорт та покинули військову частину.

Повідомив о. Микола Квич,
військовий капелан УГКЦ