Капелан з нацгвардійцями молилися за полеглих Героїв батальйону “Донбас”

Ніхто більшої любови не має над ту,
як хто свою душу поклав би за друзів своїх. Ів. 15:13

Провідна неділя (Томина неділя) – для християн східного обряду є подією особливої пам’яті наших померлих. В цей день вірні люди приходять на могили своїх рідних, аби помолитись за них, згадати їхнє життя, подякувати Богові за дар їхнього життя.

Тепер українці мають ще одну традицію набуту війною – збиратись на могилах, тих які віддали своє життя за волю незалежність нашої Батьківщини. По різних місцях України сьогодні збираються бойові побратими, духовенство, громадські діячі не для піару, реклами а для того щоби творити пам’ять тим, які віддали найдорожче що мали – своє життя для того щоб ми жили у мирі.

Так, військовослужбовці Національної гвардії України, які виконують службово-бойові завдання на сході України разом із добровольцями із «Правого сектору», правоохоронцями батальйону «Кривбас» зібралися у с. Карлівка на могилі загиблих Героїв батальйону «Донбас», що загинули тут, звільняючи цей населений пункт від сепаратистів у травні 2014 р.

Капелан о. Юрій Галабуда відслужив панахиду за наших Героїв, а побратими молитвою, покладанням квітів і добрим словом пом’янули героїв-донбасівців.

Ми, українці, ніколи не забудемо їхньої жертви, ця жертва не була марною і ніколи не знеціниться.

30707481_1652445934791654_6634639043889987584_n

За повідомленням о. Юрія Галабуди