Капелан в/ч 3078 взяв участь у святкуванні дня Національної гвардії України

У військовій частині 3078 відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 4-тої річниці з дня створення Національної гвардії України. Участь у заході взяв капелан військової частини отець Валерій Гром. 

Світлини. 

З нагоди свята з привітальними словами до особового складу звернувся командир військової частини полковник Бірук Анатолій Іванович та заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Невмержицький Анатолій Васильович.

Капелан військової частини отець Валерій Гром привітав гвардійців і благословив їх на службу окропленням освяченою водою.

29351696_159493651435543_2456857119300423374_o

З нагоди святкування дня Національної гвардії України за сумлінне виконання службових обов’язків та високі показники у службово-бойовій діяльності нацгвардійці отримали почесні грамоти та відзнаки.

Також, у цей день було організовано День відкритих дверей для школярів Києва, під час якого військовослужбовці частини ознайомили дітей з діяльністю НГУ та історією створення військової частини 3078. Школярам були представлені зразки озброєння, засобів захисту та військової техніки. Діти з захопленням приміряли захисне спорядження, тримали в руках зброю та розглядували військову техніку ззовні і зсередини. Після завершенню екскурсії школярів продовжили знайомити з військовою службою та житлово-побутовими умовами строковиків.

За матеріалами військової частини 3078