Капелан УГКЦ представить в Італії дві книги про війну

Військовий капелан отець Андрій Зелінський (м. Київ)  презентує в Італії свою нову книгу “На ріках вавилонських”, а також попередню – “Соняхи”.

o-zelinskyyКнига “На ріках вавилонських” вперше була презентована на цьогорічному Форумі видавців у Львові. Нещодавно книга презентувалася у Києві.

У неділю, 6 листопада, о 12:00 в актовому залі собору Святої Софії відбудеться презентація книг “На ріках вавилонських… Кілька думок про повернення” та “Соняхи. Духовність на час війни” військового капелана о. Андрія Зелінського.

Отець Андрій Зелінський – священик УГКЦ, член черничого згромадження “Товариство Ісуса” (єзуїти).  Людина з блискучою освітою: філософську освіту здобув у St. Basil College (Стемфорд, США), богословську – у Pontificia Universita Gregoriana (Рим), політологічну – у Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”. Своє капеланське служіння розпочав у 2006 році в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 року бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО.

Джерело: svitua.com.ua