Капелан УГКЦ повіз бійцям АТО допомогу з Буковини

Чернівецькі «Волонтери Батьківщини» відправили на передову черговий благодійний вантаж

Як повідомляє прес-служба обласної організації партії ВО «Батьківщина», цього разу зібрану волонтерами допомогу і приготовану домашню їжу на передову в Луганському напрямку повіз священик-волонтер о. Василь Гасинець.

Для приготування страв для бійців волонтери закупили 70 кг мяса. Приміщення для приготування, а також фінансову допомогу надало кафе «Панацея».

 Волонтерка Лідія Гаїна розповіла, що окрім м’ясних страв і домашнього печива, купили для хлопців мандаринів, апельсинів, лимонів, кави, чаю. “Готуємося до наступної поїздки – її плануємо вже наступного тижня. Маємо замовлення від бійців. Розуміємо, що їжа – це дуже потрібно, але є й інші потреби. Зокрема, на ліки – адже і там бійці застуджуються, грипують, потерпають від грибка… Тож просимо доброчинців долучатися до допомоги бійцям”.

Окрім великого вантажу, який волонтери везуть самі, вони ще й регулярно надсилають посилки буковинським бійцям поштою. Учора посилка вагою 68 кг (їжа, цигарки, шкарпетки тощо) була відправлена в Комінтерново.

ato_dopomoga_24

Джерело: АСС