Капелан уділив Тайну Хрещення військовослужбовцю на Яворівському полігоні

27 вересня 2015 року, в свято Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, військовослужбовець зі сходу України прийняв Тайну Хрещення та Миропомазання на Яворівському полігоні. Звершити Таїнства прибули військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ: о. Андрій Сіданич та бр. Юрій Балух. Також були присутні офіцери та побратими захисника, які разом з ним проходять навчання на полігоні.

56-річний новоохрещений прийняв ім’я Олександр, яке йому було дане при народженні. Капелани подарували військовому хрестик, вервицю та молитовник військовослужбовця. о. Андрій привітав Олександра з таким важливим святом у його житті,побажав захиснику бути зразковим християнином, вірним воїном Христа, який завжди охороняє правду та дарує свою любов та турботу.

Після звершення Таїнств усі разом молились Молебень за Україну в час війни, який уклав о. Зеновій Хоркавий, настоятель храму Пресвятої Богородиці – Володарки України.

Після молитви з нагоди свята о. Андрій Сіданич звершив обряд мирування єлеєм, привезеним з Єрусалиму, а також кожен охочий мав змогу приступити до Сповіді та Причастя.

Капеланство.info