Капелан привітав військовослужбовців 64-го окремого гарматного артилерійського дивізіону з річницею створення військової частини

30 червня п’яту річницю від дня заснування святкує 64 окремий гарматний артилерійський дивізіон (в/ч А4217) 406-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова (артилерійське з’єднання Командування морської піхоти Військово-Морських Сил України).

З 28 лютого 2014 року військову частину бригади у Криму блокували російські війська. Половина офіцерського складу бригади залишилася вірною присязі, та 9 квітня 2014 року 73 військовослужбовці прибули до Запоріжжя. Серед них були і ті, з котрих у 2016 році сформували нову військову частину. Протягом п’яти років дивізіон охороняє чорноморське узбережжя в Одеській області, бере участь в АТО і ООС на Маріупольському й Донецькому напрямках.

Капелан частини о. Сергій Прудко привітав воїнів зі святом та від імені керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владики Михаїла Колтуна подякував їм за вірне служіння українському народові.

Священник побажав військовослужбовцям бути відважними у бою з ворогом, мужніми й рішучими артилеристами великого братства морських піхотинців. Завжди вірними. Завжди воїнами. Завжди разом.

За повідомленням о. Сергія Прудка