Капелан поблагословив ліцеїстів на новий навчальний рік

Сьогодні, 1 вересня, у Військово-морському ліцеї, передислокованому навесні 2014 року із тимчасово окупованого Севастополя до Одеси, розпочався новий навчальний рік. З цього приводу у навчальному закладі проведено День знань. Участь в урочистостях взяв військово-морський капелан УГКЦ отець Олександр Смеречинський. 

Під час урочистого шикування юнаків привітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, влада міста, ветеранська громадськість, священнослужителі, вчителі, батьки і друзі.

До навчання у ліцеї приступають учні 10 класу (1 курс) та 11 класу (2 курс). Поточного року до навчального закладу зараховано 78 вихованців, які традиційно представляють практично усі регіони України.

Отець Олександр Смеречинський привітав ліцеїстів із початком навчального року, поблагословив їх і окропив освяченою водою.

21167708_793017124234893_2781329844799054358_o

Довідка.

Військово-морський ліцей було відкрито 1 вересня 2009 року, на виконання відповідної постанови Кабінету Міністрів України та наказу Міністра оборони України від 10.09.2008 №448 “Про створення військово-морського ліцею у місті Севастополь”.
Навчальний процес у ліцеї після передислокації в Одесу відновлено 1 вересня 2014 року.

Ліцей є навчальним закладом для надання повної середньої освіти учням 10-11 класів з військово-професійною спрямованістю навчання та допрофесійної підготовки. Ліцей створено для забезпечення соціального захисту та надання державної підтримки у вихованні дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей військовослужбовців – учасників бойових дій та учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, а також формування в молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, любові до військової служби і флотських традицій, свідомого прагнення до оволодіння професією офіцера Військово-Морських Сил Збройних Сил України, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку.

За матеріалами Прес-центру ВМС  ЗСУ