Капелан організував мандрівку по Закарпаттю для військовослужбовців та їхніх родин

Цими днями військовослужбовці 223-го Теребовлянського зенітного ракетного полку і 1-ої радіотехнічної бригади с. Липники, що на Львівщині, разом зі своїми родинами на чолі з військовим капеланом о. Юрієм Лесишином здійснили духовно-пізнавальну мандрівку по Закарпаттю.

Учасники поїздки мали нагоду спільно молитися Святу Літургію у храмі Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці м. Берегове, яку очолив парох храму о. Віктор Сабов. Паломники відвідали ряд історичних пам’яток, відкриваючи та пізнаючи багато нового з історії України завдяки старшому солдату Уляні Ільницькій, яка провела екскурсії в Палаці графів Шенборнів, Замку Паланок в м. Мукачево, а також розповіла про історію виникнення назв міст та сіл, про їх розвиток та становлення.

Не забули учасники подорожі і про відомий крилатий латинський вираз: “Mens sana in corpore sano” (“У здоровому тілі здоровий дух”), який реалізували в оздоровчому комплексі з термальними водами “Жайворонок”.

“Завдяки цій спільній мандрівці військовослужбовці та члени їхніх родин духовно збагатилися, оздоровилися та пізнали багато нового з історії України”, – підсумував капелан о. Юрій Лесишин.

За повідомленням о. Юрія Лесишина