Капелан Київської Архиєпархії взяв участь у тренінгу “Зцілення душевних травм”

З 3 по 5 лютого 2020 року в м. Бровари Київської області відбувався Міжконфесійний науково-практичний семінар-тренінг по програмі “Зцілення душевних травм”. Участь у заході взяв військово-медичний капелан Київської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви о. Віталій Воєца.

Науково-практичний семінар-тренінг було організовано Українським та Американським Біблійним Товариством. До участі в ньому в черговий раз запросили українських капеланів різних конфесій, що мають досвід роботи з військовослужбовцями, їх родинами та родинами загиблих воїнів. Від Української Греко-Католицької Церкви на цей тренінг прибули о. Віталій Воєца та о. Руслан П’яста.

Під час 3-ьох днів занять учасники семінару основну увагу приділили цілком новому модулю ІІІ-го рівня – “Сила в слабкості: зростання через страждання”.

“У черговий раз ми отримали добрий досвід під час цього семінару-тренінгу. Можна сказати, що ми були на підвищенні кваліфікації, бо вже маємо добрий досвід, який вже передаємо та застосовуємо у різних служіннях, зокрема під час праці в умовах війни, з різними категоріями осіб та готові це практикувати і після закінчення бойових дій на Сході країни”, – поділився враженнями від заходу військово-медичний капелан о. Віталій Воєца.

На завершення тренінгу від Інституту Зцілення Травм учасники отримали заслужені сертифікати по даній програмі, що в черговий раз уповноважує виконувати відповідні обов’язки.

ugcc.kiev.ua