Капелан із США прочитав лекцію українським військовослужбовцям

18 жовтня 2019 року у стінах Національного університету оборони України  імені Івана Черняховського у Києві відбулася лекція капелана Військово-повітряних сил США Роберта Гікса.

У заході взяв участь заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ, представивши присутнім проекти капеланів УГКЦ, які спрямовані на забезпечення духовної стійкості військовослужбовців. Захід відбувся за сприяння БО «БФ «Карітас-Київ». 

Довідка: Роберт М. Гікс – полковник Військово-повітряних сил США (у відставці), старший капелан ВПС США, пастор пресвітеріанської церкви, має досвід роботи в бойових умовах, військових шпиталях та як військовий інструктор. Консультант із навчальних програм Університету Військово-повітряних сил США. Автор 10 книжок на тему бойового стресу й підготовки капеланів. Викладав у коледжах та університетах Болівії, Австралії, Канади, Румунії, Кенії. Неодноразово зустрічався з учасниками бойових дій на сході України, допомагає колишнім бійцям та їхнім рідним боротися з наслідками посттравматичного синдрому та моральними травмами.

 

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ