Капелан із Чернівців отримав нагороду “За заслуги перед Буковиною”

На честь Дня Соборності України настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці і Святого Антонія Української греко-католицької церкви отець Василь Гасинець з Чернівців був нагороджений почесною відзнакою ”За заслуги перед Буковиною”.

Нагороду священику було вручено на урочистостях з нагоди свята, які відбулися в обласній філармонії, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Отець Василь Гасинець майже три місяці стояв на Євромайдані у Києві, а з самого початку АТО служив військовим капеланом на Сході, також священик активно займається волонтерством. Мало не щотижня отець їздив до бійців на Схід з подарунками і добрим словом.

В основному, маю справу із військовими. Вражає, що вони дуже щирі. Це люди, які очистилися в найскладніших ситуаціях, у бойових діях. Там набагато менше фальші та підступу, ніж у звичайному цивільному житті. Мені приємно, що вони – справжні, вони дозріли до громадянської позиції настільки, що готові своє життя віддавати за Батьківщину, за народ. Вони розуміють, що за їхньою спиною – ненька Україна”, – каже священик.

Джерело: Молодий Буковинець