Капелан благословив випускників Військово-морського ліцею

У Військово-морському ліцеї, що в Одесі, 3 червня відбулося свято «останнього дзвінка» і урочиста церемонія випуску. 74 вихованцям унікального в Україні навчального закладу було вручено атестати про повну середню освіту та нагрудні знаки ліцеїстів. До участі в урочистостях був запрошений військово-морський капелан УГКЦ отець Олександр Смеречинський.

Цьогорічний випуск є вже сьомим за часів функціонування ліцею, четвертим після передислокації із тимчасово окупованого Севастополя і вже третім «одеським». Крім того, це перший випуск, коли група вихованців пройшла підготовку до тестування рівня володіння англійською мовою за стандартами НАТО (STANAG 6001).

За попередньою інформацією, близько 60 випускників мають намір у подальшому навчатися у військових вишах, при цьому переважна більшість з них мріє стати флотським офіцером.

Випускників, їхніх рідних, командирів та педагогів привітали представники Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, священнослужителі, ветерани флоту.

Під час урочистостей відбулося прощання з бойовим прапором, колективне виконання Державного Гімну України, проходження урочистим маршем.

в-м ліцей

За інформацією Прес-центру
Командування ВМС ЗС України