Капелан благословив випускників Навчального центру Військової служби правопорядку

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку відбулася урочиста церемонія випуску курсантів, які пройшли 3-х місячний курс фахової підготовки сержантського складу базового рівня.

Другого травня 52 військових правоохоронці вирушають до місць проходження своєї служби у різні куточки України, втілюючи досвід, здобутий у стінах Навчального центру.

В урочистостях взяли участь постійні канадські партнери на чолі з командувачем місії ЮНІФАЕР в Україні підполковником Фрейзером Олдом. А також були присутні представники Головного управління ВСП ЗСУ, Центрального управління ВСП (по м. Києву та Київській обл.), Західного територіального управління ВСП, Східного територіального управління ВСП та Південного територіального управління ВСП.

З молитвою і благословенням до молодих офіцерів завітав військовий капелан о. Всеволод Семененко. Він помолився також разом з канадськими військовими інструкторами моливу “Отче наш ” англійською та звернувся до випускників із дружнім словом, щоб їхня служба мала “людяний характер”, а їхніх успіх могли бачити усі, і не лише під час воєнних дій, а особливо в мирний час.

Під час вручення сертифікатів за результатами навчання командуванням Центру та місії ЮНІФАЕР були вручені грамоти кращим курсантам, а о.Всеволод окропив всіх свяченою водою.

2

kapelanstvo.info