Капелан благословив строковиків, які склали військову присягу

19 травня понад 900 військовослужбовців 184-го Навчального центру склали військову присягу на вірність українському народу. Участь в урочистостях взяв військовий капелан о. Тарас Свищ. 

Строковики служби призову «Весна – 2018» склали військову присягу на вірність українському народові у військовому містечку «Базове». Привітати солдатів приїхали їхні рідні та близькі, а також представники місцевої влади, силових структур та духовенства. Серед них також був священослужитель військовго капеланства ЛА УГКЦ о. Тарас Свищ. 

Місяць до складання військової присяги військовослужбовці проходили інтенсивний курс первинної підготовки молодого солдата. Під професійним керівництвом досвідчених командирів, вони опанували вогневу, тактичну та інженерну підготовки, а також засвоїли базові знання з тактичної медицини.

У своїй промові начальник 184-го Навчального центру полковник Олександр Остапчук зазначив, що в строю пліч-о-пліч стоять юнаки з усієї України: кожен 8-й – мешканець Донеччини, кожен 6-й – львів’янин, кожен 10-й – з Дніпра та Луганщини, і це лише крихітна частина тих міст, з яких прибули захисники нашої держави. Він запевнив, що у військовому центрі їх навчають лише висококваліфіковані офіцери та інструктори, використовуючи сучасну та потужну навчально-матеріальну базу.

kapelanstvo.info