Капелан благословив молодих гвардійців

Військовослужбовці Центральної бази забезпечення Національної гвардії України прийняли військову присягу. Участь в урочистостях взяв військовий капелан о. Валерій Гром. 

На початку урочистостей молодих солдат поздоровив командир військової частини полковник Бірук Анатолій Іванович та ветеран військової частини полковник у відставці Бурдук Андрій Тимофійович.

З настановними словами від імені всіх батьків до них звернувся батько молодого солдата Моісеєнко Олександр Сергійович, який побажав своєму синові та його товаришам стати справжніми захисниками України.

У свою чергу солдат Очеретний Олександр Миколайович запевнив всіх присутніх, що молоде поповнення з честю та гідністю буде нести почесне звання гвардійця.

На ратну працю військовослужбовців молодого поповнення благословив капелан військової частини отець Валерій.

32951051_174115669973341_1701749863256948736_o

Наприкінці урочистостей командир військової частини полковник Бірук Анатолій Іванович нагородив грамотою батьків кращих військовослужбовців молодого поповнення, які під час навчального збору проявили неабияку старанність та наполегливість в оволодінні військовою справою.

Після проведено зустріч командування військової частини з батьками військовослужбовців, під час якої довели основні завдання які виконує частина, надали телефони командування частини та відповіли на запитання батьків.

Військова частина 3078