Капелан благословив молодих гвардійців на початок навчального року

У понеділок, 15 січня 2018 року, у військовій частині 3078 Національної гвардії України (м. Київ) відбулося відкриття навчального 2018 року. На ратну працю військовослужбовців молодого поповнення благословив капелан військової частини отець Валерій Гром.

Урочисте відкриття мітингу відбулося під керівництвом командира частини, який побажав усьому особовому складу зростання професійного рівня підготовки та найвищих досягнень у службово-бойовій діяльності.

Після доведення та роз’яснення порядку проведення занять особовий склад військової частини вирушив по навчальних місцях, де доводились вимоги дотримання мір безпеки у службово-бойовій діяльності на 11 навчальних місцях на кожному з яких керівники занять доводили вимоги по дотриманню заходів безпеки: при користуванні зброєю, боєприпасами, службовим та особистим транспортом, пально-мастильними та електричними приладами, отруйними речовинами, а також під час занять з фізичної підготовки, проведення господарських робіт, порядок надання першої медичної допомоги та заходи безпеки у позаслужбовий час.

По завершенню практичних та теоретичних занять особовий склад військової частини здав заліки по знанню заходів безпеки в побуті та при виконанні службово-бойових завдань.

Військова частина 3078 НГУ