Йорданські відвідини військової частини протиповітряної оборони м. Стрий

3 лютого 2012 року, військовий капелан Стрийської єпархії УГКЦ, диякон Юрій Лесишин, завітав з Йорданськими відвідинами до військової частини протиповітряної оборони А 2847, що у м. Стрий.

Командування частини завжди радо приймає священослужителів, а особливо в час, коли вони з йорданською водою відвідують домівки своїх вірних, до яких також належать і військові. Диякон Юрій окропив свяченою водою усі приміщення військової частини. Відвідав лазарет, де проходять курс лікування солдати та автомобільні бокси, де зберігається транспортні засоби.

Після завершення часу Йорданських відвідин капелан знову приступить до свого звичного служіння, яке він здійснює у військовій частині. Згадана військова частина знаходиться під духовною опікою священиків та вірних парафії Всіх святих українського народу (УГКЦ), Парохом якої є о. Іван Барабаш. Впродовж цілого року ведеться систематична душпастирська праця з особовим складом частини. Проводяться різноманітні святкові вечори, організовуються пізнавальні екскурсії храмами міста.

Прес-служба Стрийської єпархії