Йорданське благословення військових на Київщині

На свято Богоявлення Господнього військові капелани УГКЦ отець Олег Панчиняк та отець Валерій Гром відвідали військовослужбовців, які проходять служіння у військовій частині в Семиполках, що на Київщині.

Спільна молитва, на якій були присутні також родини військових, відбувалася у каплиці св. влкмч. Димитрія Мироточця, що знаходиться на території військової частини. Священики освятили воду та благословили військових, окропивши цією водою. Отець Олег розповів військовим про значення йорданської води та про важливість приймати її з вірою.

Каплиця великомученика Димитрія Мироточця в Семиполках є двадцятою каплицею, зведеною за підтримки військових капеланів. Її освятив Блаженніший Святослав Шевчук 3 липня 2016 року. Ініціаторами будівництва каплиці стали військовослужбовці ЗСУ, які потребують душпастирської опіки і на місцях постійної дислокації. Зведення каплиці тривало близько шести місяців. Військових, які брали активну участь у будівництві храму, Глава УГКЦ нагородив Патріаршими грамотами.

Фото

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України