Івано-Франківських семінаристів благословили на служіння військовим у новому навчальному році

У четвер, 6 жовтня 2016 р, відбулося перше в цьому навчальному році зібрання Центру душпастирювання силових структур ім. св. влкмч. Димитрія Солунського Івано-Франківської духовної семінарії імені св. свщмч. Йосафата.

Зустріч розпочалась молебнем до великомученика Димитрія Мироточця, який є покровителем братства. Після молебню отець Василь Гоголь, духівник ЦДСС, привітав усіх присутніх з першим зібранням. Опісля дав настанови на навчальний рік і наголосив на тому, що потрібно закотити рукави і взятися до плідної праці.

По завершенні привітального слова отця-духівника присутніх привітав голова ЦДСС Назарій Шпак. У своєму виступі він детально розказав про те, якою діяльністю займається братство, а саме: які культурно-просвітницькі заходи здійснює ЦДСС, до яких паломницьких місць брати їздять разом із військовими, та які військові частини з катехизацією відвідують семінаристи.

Зустріч брати та духівник Центру завершили спільною молитвою за мир і єдність в Україні.

Бажаємо всім учасникам ЦДСС наснаги в їхньому служінні, терпеливості та бажання в подальшій праці у Христовому винограднику.

Брат Юрій Огоновський,
секретар ЦДСС