Ікона чудотворної Зарваницької Матері Божої відвідала Збаразьку виправну колонію

9 червня, напередодні Зіслання Святого Духа, Збаразьку виправну колонію №63 відвідала ікона Чудотворної Матері Божої Зарваницької. Подорожуючи парафіями Збаразького деканату, після перебування в храмі Христового Воскресіння м. Збаража, ікона була привезена в’язничним капеланом отцем Омеляном Колодчаком у виправний заклад для молитовного вшанування працівниками установи і засудженими, що на даний час там відбувають покарання.

Небесну Матір з віршами і піснями зустрічали дівчата у вишиванках. Виступ із засудженими, з ініціативи начальника відділу СВПР Ірини Немеришиної, підготували працівники соціально-виховного відділу. Після урочистої зустрічі всі спільно з Зарваницькою іконою обійшли територію установи, і в каплиці великомученика Димитрія отець Омелян з дяком Володимиром Стецьком відправили Молебень до Богородиці. Опісля всі мали змогу підійти до ікони і попросити заступництва і благословення, збагатитися духовно і зцілитися тілесно, з вірою приступаючи до чудотворної Матері Божої Зарваницької. У теперішньому нелегкому для України часі війни просили в Пречистої найперше миру для України, припинення війни, перемогу над ворогом, що безжально знищує нашу державу і народ.

Отець Омелян закликав засуджених придивитися і прислухатися до Марії. “Вона вміла слухати і приймати Божу волю і діяти згідно Божого провидіння. Ось що потрібно кожному – вміти слухати і сповняти волю Господню. Чудо в тому, чи ми вміємо почути сьогодні Марію і йти за Нею. Приступаючи з молитвою до Богородиці, прислухаймось, що Вона зараз хоче сказати кожному. Нехай Божа Мати буде прикладом для наслідування Її чеснот”, – наголосив капелан.

Начальник установи Андрій Макар висловив щиру подяку Тернопільсько-Зборівській архиєпархії УГКЦ, зокрема митрополиту Василію Семенюку, за надану можливість перебування Зарваницької Матері Божої в Збаразькій виправній колонії, а о. Омеляну Колодчаку – за відвідини і можливість приступити до чудотворної ікони та випросити у неї потрібних ласк.

blogspot.com