Гвардійці зі складу Об’єднаних сил вшанували загиблих сім років тому за українську Луганщину “донбасівців”

Гвардійці зі складу Об’єднаних сил спільно з військовим капеланом УГКЦ о. Юрієм Логазою вшанували загиблих сім років тому за українську Луганщину “донбасівців”.

«Саме на цьому місці наш батальйон втратив трьох своїх побратимів, трьох хоробрих та мужніх українських воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за мир у власній країні! Сім років минуло з дня їхньої загибелі і усі ці роки «донбасівці» продовжують виганяти ворога зі своєї території, у тому числі й у пам’ять про наших загиблих побратимів», – говорить командир БСП «Донбас» підполковник Олександр Поліщук.

Окрім гвардійців зі складу ООС, віддали шану загиблим «донбасівцям» і представники місцевої влади та ветерани батальйону. Серед них – боєць на псевдо Ворон, ветеран-донбасівець, який брав участь у звільненні Попасної від незаконних збройних формувань.

«Усіх бійців, імена яких викарбувані на цьому пам’ятному знаці, я знав особисто і мав за честь воювати з ними пліч-о-пліч, звільняючи українські території. Разом з ними я був і тут, відвойовуючи Попасну у бойовиків. На жаль, так склалося, що той запеклий бій для хлопців став останнім», – розповідає Ворон, який і встановив цей памятний знак у пам’ять про своїх побратимів.

Пам’ятний знак загиблим військовослужбовцям батальйону «Донбас» біля в’їзду до міста Попасна відкрили 22 липня 2015 року з нагоди першої річниці визволення міста українськими військами.

Нагадаємо, під час штурму міста Попасної 18 липня 2014 року бійці 2-го батальйону спеціального призначення (резервного) Національної гвардії України «Донбас» проводили розвідку місцевості на околиці м. Артемівськ (зараз Бахмут) Донецької області в напрямку м. Попасна Луганської області. Близько 16:30 група «донбасівців» потрапила у засідку бойовиків із бандформування «Привид» та прийняла бій з переважаючими силами противника. В ньому бійців батальйону спеціального призначення НГУ «Донбас» Костянтин Блозва, Ігор Черняк та Сергій Бохонько зазнали поранень, несумісних з життям.