«Христос народився! Славімо Його!»

В Україні знову свято! Коляда й щиросердечні вітання витають вулицями українських міст і сіл, заглядають у затишні домівки, заcвічують дитячі усмішки й дарують надію кожному українському серцю. Життя триває в зраненій війною країні. Наш народ нездоланно творить своє майбуття. І все це завдяки тобі, Брате! Завдяки твоїй мужності та витримці, нездоланній силі твоєї волі й вірної синівської любові до своєї землі, до найрідніших і найдорожчих твоєму серцю, до світлої пам’яті полеглих побратимів!

Різдво — це свято Божої вірності. Господь не залишає людину наодинці із силами зла й темряви, а сам стає частиною людської історії, щоб осяяти її світлом надії та навчити людину силою щирої, щедрої й до кінця вірної любові долати будь-яку темряву. Тільки така любов здатна на перемогу! Нехай у цей різдвяний час саме вона наповнює твоє мужнє серце силою й натхненням вірно та незламно стояти на захисті миру й самого життя. Сьогодні ти відстоюєш право свого народу на вільне й гідне майбуття. За себе та за того хлопця, який не повернувся з бою…

Нехай світло вифлеємської зорі зігріє сьогодні твоє серце міцною вірою в себе, у твого побратима, у нездоланну силу добра; просвітить його надією, здатною розсіяти найтемнішу з усіх можливих темряв; скріпить його щирою, щедрою та завжди вірною любов’ю. Бо тільки любов здатна на перемогу!

З Різдвом Христовим, Брате!

 о. Андрій Зелінський, ТІ, військовий капелан УГКЦ

Джерело: Народна армія