Група тернопільських капеланів УГКЦ завершила великодню духовну місію у зоні бойових дій

Військовий капелан Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ о. Володимир Топоровський та ректор Марійського духовного центру “Зарваниця” о. Володимир Фірман цими днями здійснили великодню духовну місію у зоні ООС. Священники відвідали дванадцять місць дислокації українських військових в околицях Луганської та Донецької областей, щоб напередодні Воскресіння Господнього уділити Святі Тайни Сповіді та Святого Причастя, здійснити святкові богослужіння та освятити для захисників України великодні страви. Допомагав капеланам семінарист Тарас Зрайчик.

“У цій дні ми приділили особливу увагу уділенню Святих Тайн та духовній підтримці військових, – розповідає о. Володимир Фірман. – Десятки військових приступили до Святої Тайни Сповіді і причастилися. Вони найбільше цього потребують, адже несуть велику відповідальність захисту нашої Батьківщини”.

Отець Володимир відзначив, що військові отримали декілька тонн продуктів, серед яких: вареники, яйця, паски, м’ясні вироби та консервовані овочі, солодощі. Продукти зібрано старанням архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського владики Василія Семенюка, священників та жертводавців.

“Воїни особливо подякували жінкам-господиням та семінаристам, які напередодні місії виготовили тисячі вареників, – додає о. Володимир Фірман. – Вареники, що виготовлені з любов’ю, – це їх улюблена страва, через яку вони відчувають особливу увагу до себе та тепло рідного дому”.

Нагадуємо, що цьогоріч дві групи капеланів Тернопільсько-Зборівської архиєпархії провели духовну місію у зоні бойових дій: першу групу очолював єпископ-помічник Теодор Мартинюк, до другої зголосилися ректор Марійського духовного центру “Зарваниця” о. Володимир Фірман та декан Зарваницький о. Володимир Топоровський.

tze.org.ua