Хресна дорога з військовослужбовцями

У неділю, 2 квітня, у храмі Благовіщення м. Городка, що на Львівщині, о. Михайло Греділь, парох і військовий капелан, разом із військовослужбовцями учасниками АТО та парафіянами храму, молилися Хресну дорогу. Текст молитви на передовій написав військовий Микола Вишньовський.

Військові по черзі йшли за священиком і читали стації. Присутні розважали над почуттями матерів, що телефонують до синів, над діями безстрашних волонтерів, медиків, воїнів, що не нарікають. І що саме Ісус Христос дає їм силу для боротьби і перемоги.

“Вже два роки ми в стані війни, за цей час довелося навчитися стати в обороні своєї землі і народу. Довелося навіть у цій обороні вбивати ворога. Але не повинні забувати про прощення , яке допоможе зцілити насамперед нас і не дозволить стати такими пустими людьми, що сіють навколо себе лише страх, біль, кров, сльози і терпіння”.

Пресвідділ храму Благовіщення