Храмовий празник у військовому госпіталі м. Золочева.

7 квітня цього року у військовому госпіталі Внутрішніх Військ Західного ТРК відбулись святквання з нагоди третьої річниці функціонування у стінах цього медичного закладу каплиці Благовіщеня Пресвятої Богородиці. Свято Благовіщення є святом не тільки для віруючих християн, але і для цілого персоналу госпіталю, адже окрасою і центром духовного життя для працівників і солдатів, які знаходяться на лікуванні, вже третій рік є каплиця Благовіщення Пресвятої Богородиці. Як звично у цей святковий день ми мали можливість відслужити Святу Літургію у приміщенні госпіталю. Очолили її о. декан Михайло Сукмановський, о. Степан Галай і о. Юрій Галабуда – капелан госпіталю.

Приємно є що з плином часу до каплички приходить помолитись, поросити благословення для себе, для родини, що раз більше працівників і хворих. Сьогодні в цей день перед літургією була сповідь і багато працівників, хоч це є вихідний день, прийшли сюди, щоб посповідатись, приcтупити до Св. Тайни покаяння і багато солдатів, які тут проходять курс лікування, дехто з них сповідався вперше. Приємно, що Господь через це освячене місце зсилає багато благодаті на госпіталь, на працівників на солдатів багато Божої ласки і миру. Вдячні командуванню частини підполковнику медичної служби Чабарай Генадію Володимировичу за виявлену довіру і співпрацю нашим капеланам.

Повідомив о. Юрій Галабуда, м. Золочів