Храмовий празник у Національній академії сухопутних військ

У неділю, 20 листопада 2016 р., напередодні празника Собору архистратига Михаїла та інших безплотних сил у храмі архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолив владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ.

У святковій молитві взяли участь курсанти та офіцери на чолі із начальником Академії генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком. У Архиєрейській Літургії співлужив о. Андрій Хомишин, настоятель храму архистратига Михаїла та капелан військового закладу. Спів на молитві супроводив квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Після молитви отець Андрій подякував преосвященнішому владиці за спільну Літургію, а від імені керівництва та курсантів Академії слова вдячності висловив генерал-лейтенант Павло Ткачук. Зокрема, генерал вручив владиці Богдану орден за заслуги перед академією.

З нагоди храмового празника капелани пригостили курсантів та офіцерів солодощами.

Владика Богдан свого часу провадив капеланське служіння у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Ще будучи священиком розпочав відновлювати Храм архистратига Михаїла у військовому закладі, у якому тепер щодня відбувається Свята Літургія, а курсанти мають змогу помолитися у святині.

Фото тут. 

Джерело: Капеланство.info