Храмове свято у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла

У середу, 12 липня 2017 року, військові капелани Львівської архиєпархії та прихожани Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла святкували храмовий празник.

З нагоди свята Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященніший владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

Серед чисельної громади вірних на урочистому Богослужінні були присутні офіцери та солдати Львівського гарнізону, представники влади міста та області.

На завершення Архиєрейської Божественної Літургії о. Степан Сус висловив слова вдячності Преосвященнішому владиці Володимиру, присутнім священослужителям, військовослужбовцям, прихожанам та гостям храму за участь в престольному празнику.

По завершенні спільної молитви, усі присутні в храмі помолились за мир та спокій в Україні “Боже, великий єдиний”, а також Кир Володимир уділив молільникам Архиєрейське благословення та окропив свяченою водою.

Опісля відбувся виступ на площі перед храмом військового оркестру Національної Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Світлини.

Капеланство.info