Храм у зоні АТО: кадило із снаряда, образи із згорілих шахт і гради замість дзвонів.(ВІДЕО)

Солдати 128-ї гірсько-піхотної бригади облаштували каплицю у штабі поблизу Дебальцевого. Настоятелем храму призначили священика із Закарпаття о. Івана, який уже п’ять місяців разом із військовими несе службу на передовій.

До каплиці та місцевого капелана солдати приходять не тільки на молитву, а й на особливі розмови, – повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ZIK.

«У каплиці у нас є ікони, які ми віднайшли в руїнах шахти, – вони погорілі, без скла, але ми їх трохи відреставрували. Кадило у нас зроблене зі снаряду. А замість дзвонів у нас «Гради», – розповідає отець Іван.

Отець Іван у себе на парафії в Закарпатті є опікуном сімнадцяти прийомних дітей. Тим часом тут, на передовій, опікується цілою ротою бійців. Він для них, каже, – і священик, і психолог.

КІРІОС