Глава УГКЦ передав медичне обладнання в Ірпінський госпіталь ЗСУ

18 лютого 2020 року у відділення хірургії Ірпінського військового госпіталю було доправлено необхідне медичне обладнання, яке передав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Допомогу для поранених військовослужбовців передав військово-медичний капелан о. Віталій Воєца. Священник зазначив, що цього разу було передано зокрема діатермокоагулятор ДКХ-250М та хірургічний відсмоктувач 7А-23D. Також була передана фінансова допомога на лікування воїнам. «Війна триває, тому дійсно у різний спосіб маємо бути відкриті на потреби наших захисників і лікарів, що ними опікуються! Нехай кожен з нас робить, що може для тих невтомних, хто для нас тримає небо…!», – йдеться в повідомленні священника.

Військово-медичний капелан також висловив слова вдячності за підтримку Високоповажному пану Онуфрієві Гандзію, о. Володимирові Волошину, душпастирю Греко-Католицької громади Святих Володимира та Ольги в Інсбруці (Австрія), та о. Юрієві Коласі, вікарію для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії.

Пригадаємо, що 11 грудня 2019 року, в рамках підтримки Госпіталів ЗСУ, Блаженніший Святослав передав медичне обладнання для відділень Центрального Госпіталя ЗСУ міста Києва.

Раніше, під час офіційного візиту в Центральний Госпіталь ЗСУ, який відбувся 5 листопада 2019 року, Блаженніший Святослав, звертаючись до воїнів наголосив: «Українці, які живуть на вільній від військової агресії території, мають розуміти, що завдяки Вашим ранам вони можуть мирно жити».

ugcc.kiev.ua