Гвардійці Навчального центру вшанували пам’ять загиблого миротворця

Військовослужбовці Навчального центру Національної гвардії України на чолі з військовим капеланом о. Юрієм Галабудею разом із друзями, батьками та родичами відвідали могилу старшого лейтенанта Ігоря Киналя, що героїчно загинув у 2008 році під час виконання службово – бойових завдань у складі спеціального миротворчого підрозділу МВС України у Косово.

Далекого 1982 року, в день Преображення Господнього, 19 серпня з’явилася на світ людина, яку сміло можна назвати героєм нашого часу.

Вшанувати пам’ять товариша у Тернопіль прибули військовослужбовці та військовий священик (капелан) Навчального центру, де служив Ігор Киналь. Гвардійці поклали квіти біля його барельєфу, що розташований на фасаді Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов та відвідали могилу Ігоря, на якій о. Юрій Галабуда провів поминальну літургію.

Нагадаємо, що 17 березня 2008 року, під час проведення спеціальної операції по звільненню захопленої території і приміщення суду в північній частині міста Митровиця, відбулося зіткнення супротивників факту проголошення незалежності Косова з поліцейськими силами ООН. В результаті збройного протистояння було обстріляно і закидано гранатами будинок поліцейської станції. Внаслідок цих дій Ігор Киналь отримав численні осколкові поранення і, не зважаючи на проведену хірургічну операцію, цього ж дня о 22.00 помер.

Вічна йому пам’ять.

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ