Гвардійці Навчального центру у Золочеві відсвяткували Водохреща

В Навчальному центрі НГУ м. Золочева Львівської області пройшло святкування Богоявлення Господнього.

Біля каплички військові капелани отець Андрій Кулицький та отець Юрій Галабуда освятили воду, яку потім передали до підрозділів. Військовослужбовці та робітники з радістю та бажанням мали змогу відбути Богослужіння та ще раз почути про Богоявлення.

Наступна частина свята проводилась на місцевій водоймі міста, де зібрались мешканці та гвардійці, було підготовлено місце для купання. Священики провели Чин освячення води. Після цього, всі охочі мали можливість в ній покупатись. Для підтримки духу та настрою під час пірнання в ополонку лунали щедрівки та колядки у виконанні військового оркестру Навчального центру.

«Багато з нас на цьому святі перший раз спробували скупатись в крижаній воді, щоб закріпити свій імунітет. У всіх хороший настрій, нам дуже сподобалось, ми вдячні нашому командуванню, що дали таку можливість прийняти участь у цьому святі» – поділився враженнями солдат строкової служби солдат Сергій Гомес з Тернопільщини.

За сприяння міського голови Ігоря Гриньківа та ініціативою командування Навчального центру було організовано теплий чай, куліш, а після купання зігрітися допомогли обладнані чотири пункти обігріву та прийому їжі. Всі мешканці міста присутні на цьому дійстві отримали незабутні емоції та заряд бадьорості, який збережуть до наступного Водохреща.
Христос хрещається! В річці Йордан!

26805460_1557263394309909_7650380291496329455_n

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ