Військових капеланів Тернопільщини нагородили відзнакою “За службу Україні”

Військових капеланів Тернопільщини нагородили за вагомий внесок у розвиток духовності, утвердження принципів християнської моралі в українському суспільстві, відданість капеланському служінню.

Відзнаки «За службу Україні» священикам вручив Степан Барна, голова Тернопільської ОДА.

Нагороди отримали військові капелани Бучацької єпархії: о. Ігор Федоришин, о. Роман Гладій та о.  Ігор Джиджора.

Також за вагомий внесок у розвиток духовності, допомогу українському війську, активну волонтерську діяльність подякою обласної державної адміністрації нагородили парафію Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла Бучацької єпархії УГКЦ (м. Чортків).

«Дякую нашим капеланам, які служать у зоні проведення АТО і тримають у руках духовну зброю – хрест, молитовник і Біблію. Дякую за молитви,  за віддане служіння, за те, що несете Слово Боже нашим бійцям. Особливо хочу висловити подяку священикам з Бучацької єпархії, які неодноразово відвідували наших захисників, духовно підтримували їх. А також парафіянам, які продовжують допомагати нашому війську!», — наголосив Степан Барна.

Джерело: infoprostir.te.ua