Громада УГКЦ Франківщини передала бійцям АТО допомогу

У вівторок, 5 липня, декан Перегінського протопресвітеріату прот. Роман Балагура, спільно з волонтером благодійної організації «Допомагаємо Україні разом» п. Володимиром, в Івано-Франківському архиєпархіальному управлінні передали допомогу українським воїнам з зони АТО.

Кошти, в розмірі більш як 9 тисяч гривень, вдалось зібрати парафіянам храму Різдва Пресвятої Богородиці, смт. Перегінське.

Благодійна організація «Допомагаємо Україні разом» вже передала нашим бійцям в зону проведення антитерористичної операції 11 реанімобілів та 6 позашляховиків. Днями їм вдалось привезти з Німеччини ще одне авто, яке тепер відправиться на потреби українським захисникам.

Варто відзначити, що Благодійна організація «Допомагаємо Україні разом» є досить активним волонтерським рухом. Їхню діяльність поблагословив Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин), а Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), під час минулорічної прощі у Крилосі, сам освятив два реанімобілі, придбанні стараннями цієї організації.

Прес-служба Івано-Франківської архиєпархії