Громада Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі милосердям послужила для ув'язнених жінок

21 січня 2013 року настоятель храму Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі митрофорний протопресвітер Ігор Онишкевич та волонтери Віра Гусєва, Ольга Максимова й Ореста Цибрівська відвідали ув’язнених жінок у Київському слідчому ізоляторі. Вже 3-й рік поспіль у Свято Богоявлення біля храму освячується вода у п’ятилітрових флягах, яку передають разом із гуманітарною допомогою до жіночих камер Київського СІЗО. Їх в установі понад 200 осіб. Є також дві матері з грудними немовлтами.

Усі жінки завжди з вдячністю приймають пастирську увагу й турботу Церкви, яка стремиться підтримувати духовні їх сили. Традиційно передаються записки намірень на Богослужіння, а імена вписаних поминаються на найближчій Св. Літургії. Пенітенціарна служба особливо сприяє таким відвідинам з огляду на велику духовну потребу жінок, що опинилися в місцях неволі.

Жінкам було передано освячену воду, цукерки та гігієнічні засоби від подружжя Руслана і Руслани, що вінчалися в Аскольдовому храмі, а також печиво й духовну літературу.

Напередодні персонал слідчого ізолятора, неповнолітніх та хворих у медичній частині привітав о. Костянтин Пантелей.

prison-pastoral.blogspot.com/2013/01/blog-post_21.html