Греко-католицький священик поблагословив солдатів у Криму

3 листопада 2012 року о. Богдан Костецький, військовий капелан, парох храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ в Євпаторії, на запрошення командування Зенітного ракетного полку взяв участь у складенні військової присяги молодими солдатами призову «Осінь-2012». Про це повідомила Людмила Григор’єва, катехит із АР Крим.

Клятву на вірність українському народу новобранці дали в присутності своїх рідних та друзів. На завершення події священик звернувся до молодих військових із повчальним пастирським словом, закликаючи їх бути вірними присязі, яку вони склали, служити у війську під керівництвом своїх командирів, пам’ятаючи, що добрий солдат повинен бути справжнім християнином. По завершенні традиційного військового звичаю – складанні присяги молодими солдатами, священик благословив їх і окропив святою водою.

Варто зазначити, що наостанок батьки молодих солдатів особисто спілкувалися із військовим капеланом. За словами о. Богдана, кожної неділі в актовій залі цієї військової частини катехит для військових проводить заняття із основ віри і моралі.

Департамент інформації УГКЦ