Голова Центру військового капеланства Курії Львівської архиєпархії перебував із робочою поїздкою у республіці Бангладеш

З 2 по 22 серпня на запрошення Владики Павлінуса Кости, голови Єпископської конференції Католицької Церкви Бангладешу та архиєпископа Даки, голова Центру військового капеланства Курії Львівської архиєпархії УГКЦ о. Степан Сус перебував із робочою поїздкою у республіці Бангладеш. Військовий капелан спільно із групою місіонерів із Франції мав змогу ознайомитись із діяльністю Католицької Церкви у цій країні та відвідати чимало міст і сіл, більшість яких знаходяться у справжніх джунглях.

Римо-Католицька Церква у Бангладеші нараховує близько 350 тис. вірних, які належать до 45 етнічних груп. На площі 147 тис. 570 кв. км у Бангладеші проживає понад 160 млн осіб.