Голова Душпастирської ради взяв участь у засіданні 11-ї зустрічі робочої групи по реформуванню пенітенціарної системи

11 квітня 2017 року відбулася 11-а зустріч робочої групи по реформуванню пенітенціарної системи при Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності під головуванням народного депутата України Юрія Мірошниченка. У праці групи взяв участь протоієрей Костянтин Пантелей, голова Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України.

За регламентом зустрічі були розглянуті такі питання:

1. Інформація від голів робочих груп по опрацюванню законопроекту про пенітенціарну систему щодо процесу його підготовки.
2. Законопроект “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо підстав і порядку перегляду судових рішень за новими та нововиявленими обставинами”.
3. Презентація та обговорення ідеї щодо проведення окремої зустрічі підкомітету по питанню вдосконалення національного механізму забезпечення державою Україна права на справедливий суд.

За інформацією робочої групи №9 з питань душпастирської опіки та психологічної допомоги було прийнято зміни до робочого документу Проекту закону про пенітенціарну систему України, які передбачають участь капеланів у системі заходів професійної формації та реабілітації.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ