Голова Державної прикордонної служби України відвідав Гарнізонний храм

У середу, 27 грудня 2017 року, Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відвідав голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Петро Олександрович Цигикал. Разом із головою Держприкордонслужби до храму завітав начальник Західного регіонального управління генерал-майор Володимир Сергійович Єгоров.

Гості ознайомилися з історією храму, а також діяльністю капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ серед військовослужбоців. Опісля відвідали підземелля, зокрема 3 панорами: Княжий Львів (XIII ст.), Готичний Львів (XV ст.) та ранньомодерний Львів (1740-50-ті рр.), а також дізнались багато цікавих подій про це приміщення. Екскурсію для представників керівництва силових структур провів о. Тарас Михальчук, душпастир храму та капелан Західного регіонального управління прикордонної служби України.

На завершення зустрічі Петро Олександрович висловив слова вдячності о. Тарасу, військовим капеланам та прихожанам храму за духовну та матеріальну підтримку прикордонників у такий нелегкий час.

4E71E031-F457-4A4D-806E-39BC5DB02818

Капеланство.info