Глава УГКЦ відвідав м. Краматорськ

У середу, 2 листопада, Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, відвідав м. Краматорськ. Цього дня в храмі Святого Пророка Іллі відбулось богослужіння, яке провів Глава УГКЦ.

Звертаючись до вірян, Блаженніший Святослав наголосив: “Слово Євангеліє сьогодні говорить про певну перевірку на міцність навіть структур нашої Церкви тут, на Донеччині, зокрема перевірку міцності нашого Краматорського деканату. І мені сьогодні надзвичайно приємно сказати, що наш Краматорський деканат перевірку на міцність пройшов на “відмінно”.

Глава УГКЦ відзначив важливу роль діяльності Карітас-Краматорськ: “Слухаючи Боже слово, приймаючи цю силу, ми мусимо сьогодні втілити її в наші діла. І так багато людей, яким ми маємо допомогти. І так багато людей, дім яких фактично був зруйнований, не перейшов цього іспиту, цієї перевірки на міцність. Я зокрема кажу про дім їхнього власного життя, їхніх уявлень про себе, про свою країну, про ту землю, на якій вони живуть. Нам, християнам, сьогодні хотілось би допомогти їм відбудувати їхній дім на нових твердих підвалинах Божого слова – сили Божої”.

Він подякув усім тим, які працюють у Краматорську, у “славному на цілу Україну і на цілий світ краматорському Карітасі!” Тому що цей Карітас сьогодні є відомий всім. “Цей Карітас – це є отой момент, коли ми слухаємо Боже слово і його втілюємо у наше життя і допомагаємо ближньому, служимо тим, хто є в потребі”, – сказав Предстоятель УГКЦ.

На знак і на пам’ять про сьогоднішню подію Блаженніший Святослав передав до храму для почитання та духовної користі копію чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Неустанної Помочі, яка, починаючи із XIII століття, була для багатьох народів і поодиноких осіб постійною помічницею у важкі часи.

Після Служби Божої присутні у храмі мали можливість поспілкуватись з Отцем і Главою УГКЦ. Для вирішення проблемних питань у своїй діяльності по підтримку до Блаженнішого Святослава звернулись представники міської організації “Пласт”. Волонтери з групи “Краматорські бджілки” розповіли про допомогу військовим на блокпостах і передовій АТО, запросили високого гостя до своєї майстерні. Мешканка з Горлівки висловила щиру подяку за допомогу, яку потребуючим надає Карітас -Краматорськ.

Слід відзначити, що Глава УГКЦ перебуває у Краматорську у рамках 25-го ювілейного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Прес-служба Карітас-Краматорськ