Фотовиставку “Сильні духом. Мами” представили у Національному університеті оборони України

Фотовиставка “Сильні духом. Мами”, організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, продовжує експонуватися у різних локаціях України. З 20 листопада до 2 грудня 2019 року портрети матерів полеглих українських Героїв розміщені у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського в м. Києві.

Нагадаємо, фотовиставка «Сильні духом. Мами» організована Департаментом військового капеланства УГКЦ у рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин загиблих військовослужбовців. На експозиції представлено портрети дванадцяти мам з різних куточків України, які втратили синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших, займають активну громадянську позицію.

Ініціатором та керівником даного проекту стала Наталія Дубчак, яка є працівницею Департаменту військового капеланства та матір’ю полеглого Героя Олександра Єрощенка. Над фотопроектом також працювали фотограф Мирослава Марциненко, дизайнер головних уборів Ірина Підліпська, дизайнери одягу Лідія Лущик та Синій льон та інші.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ