Фотовиставка “Сильні духом. Мами” почала діяти в Офісі Президента України

22 серпня фотовиставка «Сильні духом. Мами», організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, почала діяти в Офісі Президента України. Фотопроект присвячений матерям з різних куточків України, які, попри загибель синів на Донбасі, знайшли сили жити далі, мають активну громадянську позицію та стали підтримкою й прикладом для інших.

Світлини 12 учасниць проекту свідчать про духовну та емоційну незламність усіх українських батьків, які поклали найдорожче на вівтар свободи України.

Ініціатором виставки є Департамент військового капеланства, заснований 2006 року при Патріаршій курії Української Греко-Католицької Церкви.

Стартував проект напередодні Дня матері та демонструється на різних локаціях. В Офісі Президента фотовиставка діятиме до 20 вересня.

За словами заступника керівника Офісу Президента Юрія Костюка, для привернення уваги до проблем психологічної та духовної реабілітації родин загиблих Героїв і вшанування пам’яті полеглих буде організовано серію екскурсій на фотовиставку для школярів.
«Потрібно зробити так, щоб це бачили не лише працівники чи гості Офісу Президента. З 1 вересня ми проведемо серію екскурсій для дітей. Думаю, це – правильно, а для маленьких громадян України це буде і повчально, і цікаво, і пізнавально», – зазначив Юрій Костюк.

facebook.com