Диякон Сергій Касянчук завітав до Департаменту військового капеланства

20 березня до Департаменту завітав диякон Сергій Касянчук, директор представництва Світового конгресу українців (СКУ) в Україні. Диякон Сергій, будучи координатором збору пожертв, що проводилися в рамках акції «Збережи життя» в Торонтській єпархії, зробив великий внесок зі свого боку як організатора в допомогу українській армії за посередництвом Департаменту. Завдяки пожертвам вірних УКГЦ з Торонто було зібрано понад 100 тис. доларів. За ці кошти капелани нашої Церкви придбали багато теплих речей бійцям.

DSC_0012_800x531

20 березня диякон Сергій святкує день народження. Привітати диякона зі святом та побажати йому сил, здоров’я та наснаги зібрався весь Департамент. Отець Любомир Яворський вручив імениннику іконку Пресвятої Родини як знак того, що творячи спільну справу на добро України та задля миру, ми всі стаємо єдиною родиною в Христі. «Ми співпрацюємо вже понад півроку – спочатку ми контактували на відстані, а пізніше познайомилися тут, в Україні. Я завжди намагався скласти собі ваш образ – як диякона нашої Церкви, що з далекої Канади допомагає українським воїнам. Дякую вам за ту працю, яку ви робите для України», – сказав о. Любомир. Усі присутні побажали імениннику «Многая літа» та мали нагоду особисто привітати диякона у теплій та дружній атмосфері.

DSC_0018_800x531

Сергій Касянчук був приємно вражений зустріччю та поділився історією свого покликання до служіння в Церкві. За словами диякона, ті зміни, які сьогодні відбуваються в Україні – дуже прогресивні і неодмінно приведуть до розквіту нашої держави вже в близькому майбутньому. Диякон Сергій відзначив неабияку жертовність українців, що допомагають кожен відповідно до своїх можливостей нашій армії та роблять свій внесок в розбудову незалежної України.

DSC_0009_796x600

DSC_0014_800x531

Департамент військового капеланства