Душпастирські відвідини українських військових у Києві

У суботу, 24 вересня, семінаристи КТДС бр. Іван Жуган та бр. Андрій Поливка відвідали військову частину № 3066 разом із сестрою Василією, котра вже не вперше несе Слово Боже до військовослужбовців цієї частини.

Зустріч з Богом у власному житті – ось про, що  йшла розмова у класі, наповненому військовослужбовцями. Спілкування розпочалось із молитви. І першим етапом розкриття теми стало питання відносно друзів у соціальних мережах, їх зазвичай маємо багато, але чи можемо їх назвати друзями? Радше назвемо їх своїми знайомими. І в цей момент с.Василія наголосила, що Ісус не хоче бути нашим “другом”, подібно сотням тих яких маємо у соцмережах. Він хоче бути для нас чимось більше, ніж просто знайомий, хоче статись нам справжнім другом, з яким ми розділяємо все своє життя у його різноманітних проявах.

 14469171_1105192329566397_1574947655_nЗгодом сестра зачитала уривок із Святого Письма про юнака, котрий, зустрівши Ісуса, не пішов за ним через свою надмірну прив’язаність до речей матеріальних. Після цього ми разом із військовослужбовцями спробували драматизувати цей уривок, що означало зіграти його театрально та відчути себе одним із персонажів цієї історії. Вживання у роль певного персонажа і висловлення його позиції згідно історії про юнака дало нам неабиякі результати на шляху до кращого розуміння цього уривку Святого Письма  та розуміння цінності зустрічі із Богом у своєму житті.

По завершенню драматизації бр.Іван Жуган та бр.Андрій Поливка розповіли про те, як вони у своєму житті зустріли Бога і відповіли на Його поклик.

Семінаристи КТДС вже не вперше відвідують українських військових. Служінням військовослужбовцям займаються в основному ті брати, які входять у Центр душпастирювання військовослужбовців, що був створений у КТДС.

Повідомив брат Андрій Поливка