Душпастирська праця з військовими Івано-Франківська

У неділю Всіх святих військовослужбовці авіаційної частини 1349 разом із капеланом о. Йосафатом Фітелем, ЧСВВ, ігуменом і парохом монастиря Царя Христа УГКЦ, відвідали Погінський Святоуспенський монастир оо. Василіян.

У програмі прощі була Св. Літургія, можливість приступити до Святих Тайн, перейти через Ювілейні двері Божого Милосердя, отримати повний відпуст, доторкнутися до чудотворного образу Матері Божої та ознайомитись із красою базиліки.

У вечірній час цього дня о. Йосафат, військовий капелан частини 1241 Національної гвардії України, разом із о. Порфирієм Шумилом, ЧСВВ та бр. Яковом, ЧСВВ, студентом Василіянської семінарії у Брюховичах, зустрілися з військовими. Для них було відслужено Божествену Літургію та вділено Боже благословення.

Душпастирська праця із військовими – це дар, в якому Господь оберігає і захищає кожну людину, стаючи для неї Дорогою, Правдою і Життям.

Джерело: if.osbm.info