Душпастир відвідав ув’язнених у День хворих

11 лютого, у Всесвітній День хворого, в’язничний капелан отець Омелян Колодчак разом з волонтерами відвідали засуджених жінок, які знаходяться на лікуванні в міжобласній тублікарні. Для ув’язнених жінок у каплиці Великомученика Димитрія був відправлений Молебень за недужих, відчитані молитви на уздоровлення до лікаря і цілителя Пантелеймона.
0004Отець Омелян звернувся до присутніх з такими словами: «Сьогодні ми тут, щоб показати вам, що ви не самотні у своєму терпінні фізичному, чи душевному. Весь світ сьогодні єднається з вами у своїй молитві за хворих. Цей день був проголошений папою Іваном Павлом ІІ, щоб підтримати всіх хворих і показати їм що про них пам’ятають і за них моляться. Дуже цінним для хворих є розуміння того, що їхній біль розділяють. Ми тут, щоб з вами  спільно помолитися за всіх недужих цієї лікарні, щоб Господь зцілив всі ваші болі і рани тілесні, чи душевні. За молитвами цілителя Пантелеймона і через помазання єлеєм нехай Господь вас благословить. В житті кожної людини радість змінюється випробуваннями і навпаки. Все не вічне. Я зичу вам сьогодні правдивої радості, що Господь вас не залишив самотніми у ваших випробуваннях. Він знає про вас все. Зверніться до нього у своїй щирій молитві і він вас вислухає. Пізнайте сьогодні радість, яку Господь вам приготовив через благословення і окроплення вас водою Йорданською».
На відділення лікарні отець Омелян подарував начальникам відділень образи св. Пантелеймона і Акафісти до  цілителя Пантелеймона. Наостанок всі спільно помолилися за зцілення всіх хворих і за мир і спокій в Україні.
Заступник начальника установи з виховної роботи Людмила Василівна Леськів подякувала отцю Омеляну за молитву, за постійну духовну опіку над засудженими жінками і працівниками установи.

За всіх хворих, що перебувають на лікуванні у тублікарні окремо ще помолилися до Матері Божої біля каплички Покрови Божої Матері, що знаходиться на території  тублікарні.
0005
Надія Тхір