Духовно-психологічне відновлення для родин, котрі зазнали втрат синів у зоні АТО

З 14 по 17 грудня  2016 р. Б. у жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини, що знаходиться у с. Гошів, відбулось «духовно-психологічне відновлення для родин, котрі зазнали втрат синів в зоні АТО». Реабілітацію організувала Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

В реабілітації взяли участь 17 батьків, які втратили своїх молодих синів в зоні бойових дій. Ця велика втрата глибоко ранила їхні серця, залишивши в серці біль та горе.

Перебуваючи на реабілітації в монастирі сестер Пресвятої родини, учасники мали змогу розділити своє горе з тими, хто їх розуміє та може підтримати, опрацювати втрату, віднайти сили, набратися ресурсу пройти цей шлях і жити далі.

Усі ці дні з родинами загиблих Героїв працювали священики о. Руслан П’яста, о. Ярослав Рохман, о. Назарій Мицко та психолог п. Ірина Яців, які надавали кваліфіковану допомогу та підтримку батькам, щодо пережиття втрати синів. Щодня, учасники були присутніми на Святій Літургії, вечірній та приступили до Сповіді і Святого Причастя.

Незабутні враження залишилися після поїздки до Львова, де відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла та храм святого Юра, ознайомилися з архітектурою міста, та його традиціями. Особлива теплота та спокій залишилися після походу на Ясну Гору, до Гошівської ікони Богородиці, де усі спільно молилися за мир в Україні.

За цей час перебування на реабілітації, родичі загиблих відчули та зрозуміли, що вони не залишилися сам-на-сам зі своїм горем, а поряд із ними є ті, хто переживає те ж саме. Ті, хто готовий підтримати їх, допомогти жити повноцінним життям та знайти в ньому нові сенси.

На завершення духовно-псих ологічного відновлення було вручено подарунки від Св. Миколая, які передали Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська.

Дякуємо Богові за таких батьків, що гідно виховали своїх дітей, які склали найбільшу жертву для нашої Батьківщини.

Джерело: zdorovia.ugcc.org.ua