Духовна опіка військовослужбовців на Яворівському полігоні

Як і в часі попередніх хвиль мобілізацій, військові капелани Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, продовжують надавати духовному опіку усім мобілізованим, які проходять військову підготовку в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Священнослужителі, щодня відвідують військові формування у різних частинах Яворівському полігоні. В часі відвідин, капелани провадать катехитичні зустрічі в казармах та наметах. Зокрема, відбуваються приватні духовні бесіди, в часі яких, кожен військовий має можливість обговорити з священиком все, що його турбує.

Окрім бесід, військові душпастирі, дбають про духовне життя кожного солдата. Капелани разом із військовими в неділі, свята та будні спільно моляться Святу Літургію. Захисники Батьківщини приступають до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії. Серед українських військовослужбовців священники роздають молитовники “Молись і служи”, вервиці, хрестики, медалики, образки з молитвами, щоб кожен мав біля себе завжди можливість у будь-який момент помолитися Богові.

Департамент інформації Центру військового капеланства ЛА УГКЦ